Znajdź mieszkanie

J.W. Construction Deweloper,
na którym możesz polegaćJózef Wojciechowski,
Przewodniczący Rady Nadzorczej
J.W. Construction Holding S.A.
J.W. Construction Holding S.A. to największy polski deweloper mieszkaniowy, obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011); zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Od 2007 notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Bezpieczeństwo transakcji zakupu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy dla inwestycji otwarty rachunek powierniczy, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji zakupu mieszkania. Ten typ rachunku to komfort ochrony środków pieniężnych, zabezpiecza ich przepływ i zapewnia wiarygodność stron transakcji.

Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
do góry